Proexchange

Blog o pieniądzach i nie tylko

opinie o zylion
Pożyczki i kredyty

Zylion – sprawdzamy ofertę pożyczek!

Zylion to firma, która cieszy się coraz większą popularnością. Do tej pory z jej usług skorzystało już przeszło 100 tysięcy klientów. W dzisiejszym artykule sprawdzamy, na jakich warunkach są udzielane pożyczki w tej firmie oraz czy Zylion opinie ma dobre.

Zylion – czy pożyczanie w tej firmie się opłaca?

Każdy nowy klient firmy Zylion może liczyć na pożyczkę opiewającą na maksymalnie 1500 złotych. Dodatkowo, jest to pożyczka w 100% darmowa – klient musi oddać dokładnie tyle, ile pożyczył. Z kolei stali klienci Zylion mogą liczyć na pożyczki na maksymalnie 3500 złotych. Takie atrakcyjne warunki sprawiają, że Zylion opinie wśród klientów ma bardzo pozytywne. Klienci chwalą sobie również miłą i kompetentną obsługę oraz małą ilość formalności.

Podstawowym produktem Zylion są chwilówki, które pożycza się na okres 30 dni. Aby uzyskać pożyczkę w Zylion, trzeba złożyć wniosek na stronie internetowej pożyczkodawcy. Wnioski w Zylion rozpatrywane są bardzo szybko. Najczęściej kilkanaście minut po złożeniu wniosku pieniądze trafiają już na konto klientów. Dodatkowym atutem Zylion jest fakt, iż czas oczekiwania na połączenia z konsultantem w tej firmie wynosi około 15 sekund.

Jak złożyć wniosek o pożyczę w Zylion – instrukcja

Proces wnioskowania o pożyczkę w Zylion jest bardzo prosty. Każdy nowy klient musi na stronie pożyczkodawcy wybrać interesującą go kwotę oraz termin spłaty, a następnie kliknąć na przycisk „składam wniosek”. Potem pojawi się kolejny formularz, w którym konieczne jest podanie swoich podstawowych danych osobowych. Chodzi tutaj o imię i nazwisko, adres e-mail, numer dowodu osobistego oraz numer PESEL. W Zylion cała procedura wnioskowania o pożyczkę jest uproszczona do minimum – nie będzie zatem konieczne przedstawianie żadnych dodatkowych dokumentów.

Cała procedura składania wniosku pożyczkowego w Zylion zajmuje maksymalnie kilka minut. Następnie klient będzie poproszony o zrealizowanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza. Jest to niezbędne, aby potwierdzić tożsamość osoby ubiegającej się o pożyczką. Gdy klient przejdzie weryfikację pozytywnie, pieniądze pojawią się na jego koncie maksymalnie kilka minut później. Pożyczkodawca wysyła pieniądze korzystając z opcji szybkiego przelewu. Uwaga: jeśli nasz bank nie akceptuje takich przelewów, środki mogą pojawić się na koncie później.

Ile kosztuje pożyczka w Zylion?

Jakie są koszty pożyczek w Zylion? Takie pytanie zadaje sobie z pewnością bardzo wielu klientów chcących pożyczyć pieniądze w tej firmie. Pierwsza pożyczka jest oczywiście darmowa. Przy każdej drugiej i kolejnej prowizja za jej udzielenie wynosi od 10 do 24 procent w zależności od tego, jaki będzie termin jej spłaty. Dodatkowe koszty, jakie występują w Zylion to te, które dotyczą osób biorących pożyczki refinansujące. W sytuacji, gdy nowy termin spłaty jest równy 7 dni, to prowizja wówczas będzie wynosiła 8 procent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *