Proexchange

Blog o pieniądzach i nie tylko

szybka pozyczka
Pożyczki i kredyty

Pożyczki w 5 minut? To możliwe!

Żyjemy w zawrotnym tempie. W obecnych czasach każdy z nas chce dostać coś już, teraz, bez długiego czekania. Duży wpływ na to ma dostępność Internetu i możliwości, jakie się z nim wiążą. Zmieniającą się rzeczywistość wyczuły firmy pożyczkowe, które wiedzą, że aby zapewnić swoim klientom jak najlepszą jakość obsługi i wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, muszą działać błyskawicznie i dostarczać narzędzi pozwalających na szybkie sięgnięcie po potrzebną gotówkę.

Nikt z nas nie lubi niepotrzebnie tracić czasu. Tym bardziej w sytuacji, gdy z powodu braku pieniędzy pali nam się grunt pod nogami. W momentach, gdy rozwiązaniem nie jest tradycyjny kredyt bankowy, wielu z nas decyduje się na poproszenie o wsparcie pożyczkodawców pozabankowych, którzy realizują świadczenie w zaledwie kilka minut.

Pożyczki w 5 minut?

To nie żart! A jednocześnie dobra informacja dla tych, którzy potrzebują wsparcia „na już”. Nie każdy może bowiem pożyczyć od rodziny, przyjaciół czy wyciągnąć pieniądze z konta. A potrzeb, które mogą spaść na naszą głowę znienacka jest mnóstwo, począwszy od konieczności wymiany sprzętu domowego aż po pilną naprawę samochodu. Pożyczki w 5 minut sprawdzają się przy tej okazji idealnie. Wystarczy wykonać dosłownie kilka prostych czynności i… gotowe. Ale po kolei…

Formularz online

Szybkie załatwienie formalności jest możliwe dzięki temu, że cała procedura odbywa się drogą elektroniczną. Pożyczkobiorca musi wyłącznie wejść na stronę internetową firmy pożyczkowej i wypełnić prosty formularz. Zostanie poproszony o określenie parametrów zobowiązania takich jak wysokość świadczenia, okres jego spłaty, wielkość rat. Tego rodzaju wniosek zostaje w kilka minut przeanalizowany i zapada decyzja o udzieleniu lub nieudzieleniu pożyczki.

Szybka wypłata

Cały proces trwa zaledwie kilka minut, a pieniądze zostają przelane na rachunek pożyczkobiorcy podany we wniosku. Firmy pozabankowe, aby maksymalnie uprościć proces ubiegania się o pomoc finansową, coraz rzadziej sprawdzają klienta w bazach dłużników. Co do zasady wnioskodawca nie musi przedstawiać nawet zaświadczenia o dochodach czy wykazywać, gdzie i na jakich zasadach jest zatrudniony. Pożyczki takie są więc świetną i prostą alternatywą dla kredytów. Może się o nie starać nawet osoba aktualnie bezrobotna lub zadłużona w innych instytucjach.

Warunki umowy

W większości przypadków, aby skrócić proces do minimum, potwierdzenie warunków umowy online jest równoznaczne z jej zawarciem. Klient może, a nawet powinien dokładnie sprawdzić wszelkie jej warunki, w tym całkowite oprocentowanie zobowiązania oraz zasady na jakich można przedłużyć jego spłatę. Ważnym aspektem jest także zapis o możliwości odstąpienia od umowy. Wszystko to sprawia, że wzięcie pożyczki w 5 minut jeszcze nigdy nie było tak proste jak teraz. Przed wyborem konkretnej oferty warto jednak porównać wiele z nich, a nawet poprosić o pomoc biuro obsługi klienta danej firmy. Wszystko po to, aby pożyczka odpowiadała w stu procentach potrzebom pożyczkobiorcy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *