Proexchange

Blog o pieniądzach i nie tylko

opinie o pozyczkach w funeda
Pożyczki i kredyty

Oferta firmy pożyczkowej Funeda

Instytucja pożyczkowa Funeda to bez wątpienia jeden z mniej znanych graczy w obrębie polskiego sektora pożyczek pozabankowych. Jednak pomimo tego Funeda zdołała zdobyć sobie uznanie i renomę zarówno ze strony klientów, którzy mieli okazję współpracować z tym pożyczkodawcą, jak też ze strony specjalistów zajmujących się oceną rynku pożyczkowego. Dostępne chociażby w internecie funeda opinie podkreślają przede wszystkim bardzo atrakcyjne warunki pożyczek dostępnych w ofercie firmy a także przejrzysty i czytelny charakter samej oferty.

W odróżnieniu od wielu innych pozabankowych pożyczkodawców, firma Funeda opiera swoją ofertę na jednym określonym produkcie: są to długoterminowe pożyczki ratalne. Jak wspominano, Funeda nie należy do liderów polskiego sektora pożyczkowego jeżeli chodzi np. o wysokość osiąganych przychodów, jednak oferta firmy jest jak najbardziej konkurencyjna w stosunku do oferty innych, większych i bardziej znanych pożyczkodawców.

Funeda: oferta firmy

Instytucja pożyczkowa Funeda oferuje swoim klientom pożyczki ratalne na kwoty od 2 do 12 tysięcy złotych oraz z okresem spłaty wynoszącym od 12 do nawet 48 miesięcy. Już na tym etapie widać, że struktura oferty została naprawdę ciekawie pomyślana. Pożyczki ratalne w firmie Funeda mogą być świetnym rozwiązaniem dla klientów szukających finansowanie na większą kwotę. Jednocześnie jednak bardzo niski dolny pułap wysokości pożyczek(2 tysiące złotych) sprawia, że z oferty firmy z powodzeniem mogą korzystać również pożyczkobiorcy szukający sposobu na sfinansowanie jakiegoś mniejszego wydatku. Dostępne w internecie funeda opinie szczególnie podkreślają ten właśnie aspekt a mianowicie możliwość wykorzystywania pożyczek ratalnych w funedach w różnych celach, tj. zarówno jako bardziej korzystnego odpowiednika tzw. chwilówek, jak też jako alternatywy dla kredytów dostępnych w ofercie banków.

Warunki pożyczek

Oprócz atrakcyjnych warunków finansowych oferowanych przez siebie pożyczek, firma Funeda jest znana również z tego, iż nie stawia potencjalnym pożyczkobiorcom szczególnie wygórowanych wymagań. Aby móc wnioskować o pożyczkę ratalną w Funeda musimy tylko mieć co najmniej 20 i nie więcej niż 70 lat, posiadać polskie obywatelstwo, dowód osobisty oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski a także posiadać aktywne konto bankowe.

W procesie weryfikacji zdolności kredytowej firma Funeda sprawdza dane klienta w takich bazach, jak BIK, KRD oraz Biura Informacji Gospodarczej.

Bezpieczeństwo

Firma Funeda jest sprawdzonym i renomowanym pożyczkodawcą, widniejącym w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych. Firma działa zgodnie z przepisami Ustawy o Kredycie Konsumenckim oraz podlega regularnej kontroli ze strony Komisji Nadzoru Finansowego. Wszystkie te czynniki stanowią gwarancję pełnego bezpieczeństwa korzystania z pożyczek ratalnych oferowanych przez firmę Funeda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *